Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/sensus.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Księgarnia Sensus – Osobowość odnowa Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/sensus.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Księgarnia Sensus

Sztuka obserwacji, czyli skuteczne studiowanie drugiego człowieka

Sztuka obserwacji, czyli skuteczne studiowanie drugiego człowieka

autor: Jo-Ellan Dimitrius, Mark C. Mazzarella

format: A5

data wydania: 2008-06-30

37.00 zł
kup teraz

Anatomia osobowości
  • Po czym rozpoznać kłamcę?
  • Co ujawniają ludzkie włosy?
  • Czy głos może zdradzić intencje?
  • Jak czytać z mowy ciała?

Bogactwo wskazówek i strategii dla tych, którzy chcą odkryć motywacje i cechy charakteru innych ludzi... Zarówno w przypadku poszukiwania opiekunki dla dziecka, randki czy wybierania ławy przysięgłych (...)
Publishers Weekly

Otwarta księga ludzkiej natury

Do tej pory jedynym sposobem na odczytanie innego człowieka, jakim dysponowaliśmy, było osądzanie go niczym książki - po okładce. Technika nieskuteczna i zwodnicza. Pięknie opakowanie nie musi kryć równie porywającej treści, go gorsza nieatrakcyjna obwoluta, może oferować równie brzydką i ponurą treść. Na szczęście nie musisz poświęcać wielu miesięcy na poznanie prawdziwego charakteru Twoich przyjaciół i wrogów. Razem z czołową amerykańską specjalistką w rozszyfrowywaniu ludzi, nauczysz się patrzeć i słuchać... między wierszami.

To, co do tej pory wydawało Ci się czarną magią stanie się nagle proste jak dziecięca czytanka. Dowiedz się zatem jak możesz odkryć czyjeś sekrety kierując się wyłącznie jego lub jej wyglądem, mową ciała, głosem, zachowaniem, mimiką i drobnymi gestami. Rozwiń swoją intuicję i naucz się robić doskonałe pierwsze, drugie i trzecie wrażenie, na ludziach, którzy chcieliby odczytać Ciebie.

To znakomita lektura bez względu na to, czy chcesz zdobyć wiedzę o swych podwładnych, rozszyfrować przyszłych teściów, potencjalnego małżonka, fałszywego przyjaciela, czy też chcesz wiedzieć, czego nie mówią Ci twoi klienci. Dowiedz się w co grają ludzie i jak rozdawać karty.

Sztuka słuchania, patrzenia i wyciągania wniosków
  • Wpływ środowiska na zachowanie ludzkie,
  • Odkrywanie znaczeń ukrytych za słowami,
  • Umiejętność efektywnego słuchania,
  • Rozpoznawanie wymownych zachowań,
  • Dostrzeganie wyjątków od reguł,
  • Świadomość jak inni wodzą Ciebie.
37.00 zł
kup teraz
[Top]