Księgarnia Sensus

Przebudzenie w drodze

Przebudzenie w drodze

autor: Filip Ziółkowski

format:

data wydania: 2015-12-16

44.90 zł
kup teraz

Czy jesteś gotów, aby kreować rzeczywistość i spełniać swoje marzenia?

Witaj! Nazywam się Filip Ziółkowski, urodziłem się w Gdańsku i chciałbym Cię zabrać w podróż Dookoła Świata. W trakcie tej podróży będę odkrywał przed Tobą niewidzialne moce, które pomagały mi kreować rzeczywistość w drodze do spełnienia marzeń. Jeśli znalazłeś się tutaj, to znaczy, że chcesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Prawdopodobnie masz własną listę celów do spełnienia i nie możesz się doczekać, aż się zrealizują. Być może szukasz inspiracji, spełnienia i miłości.

Ja też, podobnie jak ty, od kiedy pamiętam, marzyłem o lepszym życiu, prawdziwej miłości, egzotycznych podróżach i pracy, która daje satysfakcję i niezłe pieniądze. Ze wszystkich tych celów, najtrudniejszym do realizacji wydawała mi się podróż Dookoła Świata. Wtedy, jeszcze jako nastolatek nie znałem osobiście nikogo, komu udałoby się to osiągnąć. Marzyłem, aby osiągnąć coś niemożliwego i wierzyłem, że może kiedyś mi się uda. Zainspirowany książką Anthony'ego Robbinsa poszedłem do księgarni Empiku, kupiłem mapę Europy, powiesiłem ją nad łóżkiem i przypiąłem do niej pinezki w miejsca, które chciałbym kiedyś odwiedzić.

Kilkanaście lat później w jednym z Londyńskich pubów spijając browarka z kolegami z pracy zupełnie przypadkowo dowiedziałem się, że podróż dookoła świata to całkiem wykonalne przedsięwzięcie, nie tylko zarezerwowane dla wyjątkowych ludzi, bogaczy, szczęściarzy czy celebrytów. Zacząłem badać temat, kupiłem książki, aby poszerzyć wiedzę i rok później za zaoszczędzone pieniądze ruszyłem w podróż, która trwała prawie 3 lata i objęła ponad 50 krajów, aż dotarłem do Kolumbii, gdzie odnalazłem to, czego szukałem...

Będąc w Kolumbii, postanowiłem napisać książkę o pokonywaniu trudności i spełnianiu marzeń na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń z podróży dookoła świata. Moim celem była możliwość podzielenia się doświadczeniami z wami, tak abyście uwierzyli, że warto marzyć. Okazuje się, że przy odpowiednim podejściu i przy pomocy niewidzialnych praw natury można spełniać swoje marzenia, nawet jeśli początkowo wydają się niemożliwe. W książce Przebudzenie w Drodze umieściłem wiele wskazówek popartych przykładami z życia, które ułatwią Ci podejmować lepsze decyzje i rozwiać wiele życiowych wątpliwości. Zabiorę Cię w spontaniczną podróż, gdzie tłem do odkrywania niewidzialnych mocy będzie wyprawa dookoła świata. Zobaczysz, jak prawa, które działają również w Twoim życiu pomagały mi pokonywać życiowe przeszkody i podejmować niepopularne decyzje.

Jeśli któreś z poniższych twierdzeń odnosi się do Ciebie, to powinieneś przeczytać tą książkę:

 • Chciałbyś zrealizować swoje marzenia np. o własnym biznesie, o zarabianiu pieniędzy, o podróżowaniu, ale nie wiesz jak się za to zabrać. Nie znasz osoby, która chciałaby zrealizować to marzenie właśnie z Tobą.
 • Chciałbyś poznać świat, ale boisz się porzucić swoje obecne zajęcie i zostawić niekorzystną lukę w CV.
 • Myślałeś o tym, żeby wyjechać za granicę, ale coś cię powstrzymuje przed tą decyzją.
 • Nie lubisz za bardzo swojej pracy, ale uważasz ją za lepsze niż nic. Martwisz się, że pewnego dnia mógłbyś zostać bez pracy i co gorsza bez pieniędzy.
 • Męczysz się w szkole lub na studiach. Czujesz, że tracisz czas. Żałujesz, że nie studiujesz tego, co Cię interesuje i czujesz, że musisz skończyć to, co zacząłeś.
 • Czasem stresują Cię opowieści o tym, że ktoś dobrze zarabia albo że osiągnął sukces. Porównujesz się do innych i na tej podstawie oceniasz swoje życie.
 • Nie czujesz się do końca szczęśliwy, ale jakoś to zaakceptowałeś, bo większość osób, które znasz, nie należy do szczególnie zadowolonych z życia.
 • Być może chciałbyś się zakochać, ale boisz się potencjalnego cierpienia. Czasem frustruje Cię myśl, że nie do końca rozumiesz płeć przeciwną.
 • Być może znasz swoje cele i wiesz co chciałbyś osiągnąć. W miarę dobrze wychodzi Ci planowanie, ale gorzej z realizacją planu. Mimo iż wiesz, czym się powinieneś zająć, często wyszykujesz sobie inne zajęcia. Czujesz, że Twoje życie nie posuwa się do przodu wystarczająco szybko.
 • Czujesz, że drzemie w Tobie potencjał, ale nie wiesz jak go wykorzystać. Czasem zadajesz sobie pytanie Jak to zrobić?

Ile ta wiedza jest warta dla Ciebie?

W książce znajdziesz:

 • Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wątpliwości dotyczące miłości, Boga, podróży, pracy, kariery, sukcesu, pieniędzy, szczęścia, przeznaczenia. 
 • Inspirację jak pokonywać własne słabości, w momencie, kiedy nikt w Ciebie nie wierzy.
 • Pomysły jak korzystać z mocy tkwiących we wszechświecie poparte przykładami i ukazane z praktycznej strony.
 • Sposoby na znalezienie środków, aby spełniać swoje marzenia i pokonać strach przed nieznanym.
 • Krótkie, dynamiczne, reporterskie opisy miejsc i osobiste refleksje z podróży dookoła świata bez określonego terminu powrotu.
 • Wskazówki na temat, jak się przygotować do podróży i co robić, aby wycisnąć maksimum doświadczeń i przy okazji nie dać się okraść lub wykorzystać.
 • Zdjęcia potwierdzające autentyczność zdarzeń i pozwalające poczuć klimat drogi w podróży.
 • Nowego, lepszego siebie...

Przeczytaj historie, które tu opisałem i obejrzyj krótki slajd z podróży.

Oraz selfie z podróży dookoła świata:)

Zajrzyj na fotobloga:
http://www.filipontheroad.com/

Jeśli masz pytania napisz do mnie Feelskyontheroad@gmail.com
Posłuchaj co o książce mówią inni:

Wojciech Rudko opowiada w jednym z odcinków z cyklu "100 kultowych książek rozwoju osobistego" o książce "Przebudzenie w drodze" Filipa Ziółkowskiego. Posłuchaj koniecznie :-) 

Zwiedzać świat, podróżować, zobaczyć egzotyczne miejsca, niespełnione marzenie wielu ludzi, Filip dzięki swojej sile woli i odwadze ruszył w świat, w podróż, która trwa i zapewne będzie trwać, bo pewnie parę ciekawych miejsc jeszcze na jego mapie pozostaje pustych.

Czytałem opowieść Filipa z olbrzymią ciekawością, Ci co mieli przyjemność jak ja, poznać Go osobiście wiedzą, jaki to miły i fajny Gość, Ci co go nie spotkali mogą go poznać z kart jego książki. Najbardziej co mnie ujęło w jego opowieści to, jak podróże po świecie połączyły się z jego podróżą w głąb siebie, jak odkrywając nowe miejsca odkrywa jednocześnie w sobie na nowo rzeczy, uczucia, o których na początku swojej drogi miał jakby bledsze pojęcie.

Opisywana podróż w głąb siebie jest najpiękniejszą i najbardziej wartościową, jakiej może człowiek doświadczyć, - a wiem, co mówię :) Odkrywać w sobie Wszechświat to podróż, która nigdy się nie kończy, można obserwować, jak autor w miarę pokonywanych kilometrów, odwiedzonych miejsc i spotkanych ludzi staje się jeszcze bardziej wrażliwym i lepszym człowiekiem, co w końcu doprowadziło go do najważniejszego celu w życiu i spotkał prawdziwą miłość swego życia, czego mu gratuluję, bardzo się cieszę, chociaż troszeczkę mu zazdroszczę ;) i jednocześnie mam nadzieję, że ten wątek będzie opisany w kolejnej książce.

Leszek Włodarski - poszukiwacz sensu życia


Znacie kogoś, kto se zwyczajnie wziął i objechał świat dookoła? Ja znam. A że napisał książkę, to czytam. A Wy, jeśli chcecie wiedzieć, jak się jeździ samotnie po świecie, to se też przeczytajcie. Jest super!

Grzegorz Brudnik - autor, copywriter


"To, czego do tej pory nauczyłam się, bądź wyczytałam w mądrych książkach mądrych ludzi ma odbicie w książce Przebudzenie w drodze". Filipa książka stanowi wartość dodaną" bo jest pisana z poziomu przeżyć i doświadczania, a nie z poziomu wyłącznie teorii.
Każdy czytelnik, który chociaż trochę otarł się o samorozwój lepiej zrozumie, o czym pisze autor. I każdy w tej książce znajdzie siebie, swoje marzenia, swoje poszukiwania... Jednego będą fascynować Filipa poszukiwania miłości (często mocno niebezpieczne), innego - Jego doświadczanie u Szamanów rozwoju duchowego, a jeszcze inny będzie z Nim po prostu podróżował. Jeśli właśnie skończyłam czytać 380 stron i już chciałabym mieć w dłoni część drugą - to myślę, że jest to najlepsza rekomendacja, że absolutnie warto po tę książkę sięgnąć!

Aga Szczypska


Myśl przewodnia książki Filipa to zachęta do idei poszukiwania wiedzy, zrozumienia świata. To dobra lektura szczególnie dla młodych ludzi marzących o podróżach, ale nie tylko, bo chyba każdy człowiek otwarty na świat wiele z niej wyciągnie. Książka jest świetnie napisana. O podróżach Filipa czyta się jednym tchem i można wyciągnąć wiele ważnych wniosków

Łukasz Czeszumski, autor książek Legionista - podróżnik, dziennikarz.


Bardzo ważna książka a gdzie jest Zachód?.. zostawiasz czytelnika w połowie drogi? A ja czekam niecierpliwie na dalsze części

Iwona Chodorowska podróżnik i dziennikarz niezależny


Bardzo inspirująca i ciekawa, fajnie napisana niemęczącym słownictwem. Na końcu jest napisana zachęta do przeczytania drugiej części książki, więc kiedy można spodziewać się wydania w języku polskim?

Wiesław Adam Oryl


Kiedyś był zwykłym", szarym" człowieczkiem pracującym dla korporacji. Jednak dusza Jego niespokojna, rwała się, szarpała, ujarzmić się nie dała, aż swój cel osiągnęła. Ruszył więc Filip przez świat, a konkretnie dookoła, by uzupełnić braki, by uczyć się nowego, wiedzę zdobywać i poznawać, by w końcu uspokoić wierzgające uczucie niedosytu, aż wreszcie, by móc, w najgorszym wypadku, przed samym sobą w lustrze stanąć i stwierdzić: "chociaż próbowałem". Podróż ta okazała się jednak zwycięstwem. Zwycięstwem tak ogromnym, że obecnie Filip jest tam, gdzie jest. Nie chodzi tu tylko o fizyczne miejsce, ale przede wszystkim o świadomość i jasność umysłu. Ten się przekonał, kto Go na swej drodze spotkał. Człowiek-Inspiracja, swą wewnętrzną mądrością, radością i pozytywnym myśleniem zaraża każdego.

Filip od kilku lat jest wykładowcą marketingu i reklamy na Uniwersytecie w Cali, w Kolumbii, tworzy muzykę, oddaje się szamańskim praktykom samopoznania i Bóg wie co jeszcze. Swego szczęścia nie chce trzymać tylko dla siebie. Wie dobrze, że Moc kreowania i urzeczywistniania swych marzeń jest dostępna dla każdego. Dlatego podzielił się z całym światem swymi doświadczeniami i po długich miesiącach pracy, światło dzienne ujrzała inspirująca opowieść Filipa o poznaniu siebie samego, odkryciu swej własnej Mocy i wykorzystaniu jej w praktyce. Wszystko to dzieje się w czasie podróży dookoła Planety Ziemia.

Pasikonik-podróżnik, reżyser i aktor filmu Sezon na Lwy, artysta, wolny duch Planety Ziemia
 

Jesteś gotowy, aby skoczyć w nieznane?

Zainspiruj się i kup "Przebudzenie w drodze"

Marzenia są po to, aby je realizować! Do dzieła!

44.90 zł
kup teraz
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pablog/domains/sensus.pablog.eu/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

[Top]